Post-workout regeneration

Każdy z trenujących sporty siłowe, sporty wytrzymałościowe, sporty walki czy też inne dyscypliny, wymagające intensywnego zwiększana bodźca treningowego i wysiłku zetknął się z problemem spadku siły a także motywacji do treningów. Wraz ze stażem treningowym rosną nie tylko nasze osiągi, siła, mięśnie, ale też nasze postępy stają się coraz mniejsze. Na początku czuliśmy znaczące postępy z treningu na trening, a po pewnym czasie tygodnie mozolnych treningów nie przynoszą już tak spektakularnych przyrostów. Dzieje się tak, gdyż z jednej strony organizm przyzwyczaił się już do wysiłku i bodźce treningowe oddziałują na niego coraz słabiej, a z drugiej strony trening jest tak wyczerpujący,ze organizm nie regeneruje się w pełni w przerwach pomiędzy treningami.

Pamiętajmy, że nasza siła i nasze mięśnie rosną nie w czasie treningu, ale w czasie odpoczynku.

Produkty do regeneracji potreningowej kompleksowo rozwiązują problem braku postępów na treningach oraz problem niewystarczającej regeneracji. Z jednej strony zawierają substancje zwiększające skupienie i umożliwiające większą wydolność pracy na treningach, z drugiej strony substancje synergicznie działające z innymi suplementami, np. umożliwiające lepsze wykorzystanie kreatyny czy pobieranych białek. Wreszcie produkty do regeneracji potreningowej zawierają substancje ułatwiające i pogłębiające odpoczynek i relaksację. Produkty GENLAB oparte są wyłącznie na przebadanych i sprawdzonych substancjach znanych współczesnej nauce o żywieniu oraz ziołolecznictwu, zaś ich jakość, technologia produkcji oraz naukowo dobrane proporcje powodują, że skutecznością zbliżają się do rejonów dotąd zarezerwowanych dla niedozwolonych w sporcie substancji farmakologicznych.

Post-workout regeneration

Our webstore uses cookies to offer a better user experience and we recommend you to accept their use to fully enjoy your navigation. Accept More info Reject